RK73H2HTTE4221F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4221F
JLCPCB Part #
C2580161
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS