RK73H2HTTE3834F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3834F
JLCPCB Part #
C2580191
Description
-55℃~+155℃ 3.83MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS