RN73H2ETTD7962F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7962F10
JLCPCB Part #
C4004962
Description
250mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS