RK73H2HTTE3833F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE3833F
JLCPCB Part #
C2581014
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS