RK73H2HTTE3831F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3831F
JLCPCB Part #
C2581291
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS