RN732ATTD1761F25
MFR.Part #
RN732ATTD1761F25
JLCPCB Part #
C4135960
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS