HV732HTTE515G
MFR.Part #
HV732HTTE515G
JLCPCB Part #
C4021565
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS