SR73W2HTTE5R62F
MFR.Part #
SR73W2HTTE5R62F
JLCPCB Part #
C2601243
Description
-55℃~+150℃ 5.62Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS