RK73H2BTTD75R0F
MFR.Part #
RK73H2BTTD75R0F
JLCPCB Part #
C346142
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS