SG73W2HTTE3R3M
MFR.Part #
SG73W2HTTE3R3M
JLCPCB Part #
C4261369
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS