SG73G2BTTD2611C
MFR.Part #
SG73G2BTTD2611C
JLCPCB Part #
C6481959
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS