RN73H1JTTD6802D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6802D25
JLCPCB Part #
C4072538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS