SG73W2HTTE5R6K
MFR.Part #
SG73W2HTTE5R6K
JLCPCB Part #
C4553333
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS