RK73H2BRTTD6044F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6044F
JLCPCB Part #
C5725970
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS