RN732BTTD7151F25
MFR.Part #
RN732BTTD7151F25
JLCPCB Part #
C3920864
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS