RK73H1HTTC3903F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3903F
JLCPCB Part #
C2575472
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS