RN731JTTD19R1B50
MFR.Part #
RN731JTTD19R1B50
JLCPCB Part #
C4055161
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS