RK73H1HTTC9093D
MFR.Part #
RK73H1HTTC9093D
JLCPCB Part #
C2578402
Description
-55℃~+155℃ 50mW 909kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS