SG73S2ARTTD2610D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2610D
JLCPCB Part #
C7080276
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS