RK73H1HTTC3923F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3923F
JLCPCB Part #
C2575473
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS