RK73B1FRTTBL134G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL134G
JLCPCB Part #
C2582378
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS