RK73H1HTTC3904F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3904F
JLCPCB Part #
C2575562
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS