RK73H1HTTC3740D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3740D
JLCPCB Part #
C2580104
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS