RN73R2ETTD2051F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2051F50
JLCPCB Part #
C2603470
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS