SG73S1ERTTP6653F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP6653F
JLCPCB Part #
C6295798
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS