RK73H1HTTC3740F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3740F
JLCPCB Part #
C2575297
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS