RN73R2BTTD2083B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2083B25
JLCPCB Part #
C4138639
Description
-55℃~+155℃ 208kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS