WK73R2JTTE2551F
MFR.Part #
WK73R2JTTE2551F
JLCPCB Part #
C4065734
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS