RK73H1HTTC3743D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC3743D
JLCPCB Part #
C2579037
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS