RK73H1ETTP1370D
MFR.Part #
RK73H1ETTP1370D
JLCPCB Part #
C6270411
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS