RN73R2ETTD2643F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2643F10
JLCPCB Part #
C2603260
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS