RK73H1ETTP13R0D
MFR.Part #
RK73H1ETTP13R0D
JLCPCB Part #
C2576123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS