RN73H1ETTP7500F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7500F25
JLCPCB Part #
C2515251
Description
62.5mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS