RN73H2BTTD1303D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1303D50
JLCPCB Part #
C2539803
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS