HV73V2BTTD8454F
MFR.Part #
HV73V2BTTD8454F
JLCPCB Part #
C4226665
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS