RK73G1ETTP1370D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP1370D
JLCPCB Part #
C4050971
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS