RK73H1ERTTP1602F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1602F
JLCPCB Part #
C3972216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS