RK73B1ERTTP365G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP365G
JLCPCB Part #
C2594851
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6MΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS