RN73R1JTTD3320F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3320F10
JLCPCB Part #
C2532662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS