RC1005F3R48CS
MFR.Part #
RC1005F3R48CS
JLCPCB Part #
C4234250
Description
-55℃~+155℃ 3.48Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS