RN73R2ETTD63R4F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD63R4F100
JLCPCB Part #
C2605648
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS