RK73B1ERTTP154G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP154G
JLCPCB Part #
C4089318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS