RK73H1JTTD1072F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1072F
JLCPCB Part #
C317148
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS