RK73G2BTTD20R5D
MFR.Part #
RK73G2BTTD20R5D
JLCPCB Part #
C5725343
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS