RK73G2BTTD20R5F
MFR.Part #
RK73G2BTTD20R5F
JLCPCB Part #
C5851282
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS