RN732BTTD1260B25
MFR.Part #
RN732BTTD1260B25
JLCPCB Part #
C4073228
Description
-55℃~+155℃ 125mW 126Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS