RCP1206B15R0JWB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP1206B15R0JWB
JLCPCB Part #
C4136728
Package
1206
Description
-65℃~+155℃ 15Ω 2.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount