RK73G2BTTD25R5D
MFR.Part #
RK73G2BTTD25R5D
JLCPCB Part #
C5725372
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS