RN73H2BTTD6572B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6572B50
JLCPCB Part #
C2558410
Description
-55℃~+155℃ 250mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS