RK73G2ATTD20R5D
MFR.Part #
RK73G2ATTD20R5D
JLCPCB Part #
C7049493
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS